przedszkole toru?

Grupy Przedszkolne w naszej placówce

Żuczki 6 latki

Znalezione obrazy dla zapytania jeż obrazek dla dzieci

Jeżyki 5 latki

Znalezione obrazy dla zapytania słoneczko

Słoneczka 4 latki

Podobny obraz

Rybki 3 latki

Mamy dla Państwa dobrą wiadomość! Zgodnie z planem rozbudowy przedszkola i dostosowywaniem oferty placówki do potrzeb rozwojowych dzieci, uruchomiliśmy nową salę do zajęć edukacyjnych. Sala dla naszych najstarszych przedszkolaków i jej wyposażenie zapewnią możliwość pełnego, intelektualnego rozwoju dzieci  4 i 5-cio letnich.

Jest tu miejsce do rozwijania uzdolnień aktorskich (teatrzyk) i miejsce do rozwijania umiejętności manualnych z zakresu tzw. małej motoryki, co będzie miało wpływ w przyszłości na umiejętność pisania.

W czści stolikowej dzieci będą miały możliwość skupienia się nad układankami logicznymi, układaniem puzzli itp., a w części relaksacyjnej na słuchanie bajek w wygodnej pozycji, zabawy konstrukcyjne, tematyczne.

Wszelkie zabawy ruchowe zarówno ze śpiewem jak i przyrządami rozwijające ogólną sprawność fizyczną bądź tak jak do tej pory odbywały się w sali gimnastycznej.

Mając na uwadze komfort naszych podopiecznych, od kilku dni adaptujemy dotychczasową grupę 4 i 5-ciolatków do nowych warunków – z powodzeniem.

Mamy nadzieję, że nasze starania znajdą w Państwu pełne poparcie i zadowolą naszych Milusińskich.

Przedszkole

Przedszkole usytuowane jest na pół hektarowej działce w centrum osiedla mieszkaniowego Rubinkowo 1, wśród bujnej zieleni. Budynek posiada pięć przestronnych sal dydaktycznych z łazienkami, salą gimnastyczną, gabinet logopedy, gabinety dla personelu. Przedszkole Jaś i Małgosia posiada również nowoczesną kuchnię z zapleczem kuchennym.

Sale dydaktyczne wyposażone są w nowoczesne meble, nowoczesne materiały dydaktyczne oraz zabawki stymulujące rozwój dziecka. W sali gimnastycznej znajdują się drewniane konstrukcje z elementami do ćwiczeń ruchowych pozwalających na aktywność sportową dzieci. W ramach przedszkola przewiduje się prowadzenie zajęć dydaktycznych takich jak: nauka języka angielskiego, nauka gry na skrzypcach, nauka gry na pianinie, zajęcia z rytmiki, zajęcia plastyczne oraz terapią logopedyczną i psychologiczną.

Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2015/2016

•  zaj. rytmiczno-muzyczne