Żłobek "Jaś i Małgosia"

  

Drodzy Rodzice, Żłobek Jaś i Małgosia skończył już 7 latek!!!!

I już 7 lat jego działalność jest dofinansowywana ze środków Gminy Miasta Toruń.

Wasze dzieci spędzają tu miło czas bawiąc się i ucząc, poznając tajniki życia w grupie pod opieką wysoko kwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Biorą udział w programach profilaktyki min. stomatologicznej czy wad postawy. Objęte są opieką pielęgniarską, psychologiczną i logopedyczną. Uczą się samodzielności w dziedzinie samoobsługi i sygnalizowania potrzeb fizjologicznych. W miarę „bezboleśnie” rozstają się z najlepszym przyjacielem  - smoczkiem. Mają możliwość bliskiego obcowania z muzyką i teatrem. Mamy nadzieję, że  jesteście Państwo zadowoleni z wybranego przez siebie miejsca pobytu Waszych Pociech.

 

Od 01.04.2011 r. ruszył pierwszy w województwie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Żłobek "Jaś i Małgosia" zarejestrowany w Wojewódzkim Wydziale Zdrowia. Jesteśmy także pierwszym żłobkiem w Toruniu wpisanym do rejestru żłobków prowadzonych przez Prezydenta Miasta Torunia - zgodnie z nową ustawą dotyczącą  opieki nad dzieckiem do lat trzech. Żłobek działa na tych samych zasadach jak żłobki miejskie, ale oferuje dużo wyższy standard opieki nad dziecmi.

Celem działalności placówki jest zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pielęgnacyjnej oraz wspomaganie indywidualnego rozwoju psychomotorycznego dziecka. W złobku funkcjonuje Akademia dla Rodziców prowadzona przez psychologa.

Uwaga!

Zapraszamy do zakładki Media o nas, gdzie dostępny jest reportaż TVK Toruń z konferencji prasowej poświęconej naszemu żłobkowi:

Żłobek Jaś i Małgosia w Toruniu
wpisany jest do rejestru żłobków i klubów dziecięcych
 prowadzonego przez Prezydenta Miasta Toruniu
Nadzór nad działalnością żłobka
na podstawie  upoważnienia Prezydenta Miasta Torunia
sprawuje Wydział Zdrowia  i Polityki Społecznej
Urzędu Miasta Torunia
87-100 Toruń ul. Fałata 39
tel. 56 61 18 454, 56 61 18 456

Przedszkole i żłobek

Jaś i Małgosia

Toruń, Donimirskiego 2

(wjazd od Filomatów Pomorskich)

tel. 56 648 01 69

Zapraszamy!